Firma

Visuaalse reklaami tarvikute hulgimüügifirma

Seri-Deco on 1977 aastal asutatud visuaalse meedia tarvikute hulgimüügifirma.  Tegutseme klientide koostööpartnerina laiformaatprintimise, reklaamkleebiste , viitade ja sisustustoodete tootelahendustes. Pakume pea igas suuruses ettevõtjatele nende tegevusele vastavaid ja sobivaid masinaid ning tootmis-programme. Lisaks pakume laia valiku kvaliteetseid materjale, abimaterjale ja tarvikuid ning kliendi tegevust toetavaid lisateenuseid.

Meie ettevõtte 40 asjatundjat kindlustavad probleemideta logistika, professionaalse klienditeeninduse ja tehnilised hooldusteenused. Kiire hooldus- ja varuosateenindus ning tehniline tugi telefoni teel tagavad kliendile tootmiskindluse. SD-akadeemia kursused aitavad ettevõtetel tõhustada tööd, parandada tootmiskvaliteeti ja värvilahendusi ning masinate kasutamisvõimalusi.
 
Seri-Decon päätoimisto ja Suomen varasto - Jusslansuora 15   Seri-Decon koulutus- ja esittelytilat sekä tekniikan toimisto - Jusslansuora 10
  
SD- netipood on mitmekülgne infoallikas ja materjalide ostupaik ööpäevaringselt.
Seri-Deco peakontor ja Soome ladu asuvad Tuusulas. Tütarettevõte tegutseb Vilniuses, Leedus.
 
www.seri-deco.com        |        www.seri-deco.fi       |       www.seri-deco.lt       |      www.seri-deco.ee

Seri-Deco 2017 Growth Company and 2017 Achiever Company

Aitame sul teha õiged valikud.

Otsid tootmismasinaid ja tarvikuid plakatite, kleebisreklaamide või viitade tootmiseks? Tegutsed ärikingituste, sisustustoodete, autode teipimise või akende kiletamise valdkonnas?

Võta ühendust