Väärtused

Kvaliteet

Kogu oma tegevuses püüame pakkuda parimat kvaliteeditaset. Kvaliteedi suudame tagada meie hoolega valitud ja laia tootevalikuga. Terviklikkus on võtmesõna, millega aitame oma kliendil arendada tema äritegevust.

Eelkõige panustame heasse klienditeenidusse ja materjalide probleemideta kohaletoimetamisesse. Samuti kiire hooldus- ja varuosateenindus annavad kliendile turvatunde tootmises. Jälgime oma tegevuses kvaliteedinõudeid.

Usaldus

Meie igal kliendil on oma isiklik müügiesindaja, kes tunneb juba aastaid ja aastakümneid kestva koostöö põhjal firma strateegiat. Meie eesmärk on alati rahulolev klient. Seri-Deco keskendub vaid müüma ja turustama graafilise disaini tootelahendusi. Me ei töötle oma müüdavaid tooteid ise ega konkureeri oma klientidega.

Eelkäija

Jälgime aktiivselt oma ala muutuvat turgu. Regulaarselt uuenev tootevalik võimaldab meil pakkuda parimaid tehnoloogialahendusi. Pika-aegne kogemus aitab meil teha õigeid valikuid ning ennetada turul toimuvaid muutusi.

Vastutus

Seri-Deco tegevus põhineb aususel ja avatusel oma personali, klientide, koostööpartnerite ja teiste alal tegutsejate vastu. Keskkonnasäästlikkus ja ühiskondlik vastutus võetakse arvesse kogu ettevõtmises ja otsustes.

Koolitame oma toodete õiget ja turvalist kasutamist. Lisaks pakume praktilisi kursuseid, selleks et klient saaks maksimaalse kasu oma investeeringust.

Aitame sul teha õiged valikud.

Otsid tootmismasinaid ja tarvikuid plakatite, kleebisreklaamide või viitade tootmiseks? Tegutsed ärikingituste, sisustustoodete, autode teipimise või akende kiletamise valdkonnas?

Võta ühendust