HP Latex on veebaasil, kestev ja elastne trükivärv, mis ei sisalda inimesele ega loodusele kahjulikke aineid

 

HP Latex trükitehnoloogiaga toodad kõrgekvaliteetsed ja kestvad laiformaat tooted nii reklaami, sisustuse kui ka viitade jaoks. Aastal 2008 välja tulnud rullprinterid saavad enda kõrvale mai kuus 2018 ka plaatmaterjalile printiva HP Latex R-seeria tasapinnalise printeri. Tänu tootepere kasvule ei ole vaja enam muid laiformaat trükitehnikaid- HP Latex lahendustega toodad kõik laiaformaadiliselt trükitööd kiirelt, kvaliteetselt ning keskkonda säästes.

 

Patenteeritud HP Lateks trükitehnika

 

HP Latex on veebaasil, kestev ja elastne trükivärv, mis ei sisalda inimesele ega loodusele kahjulikke aineid. Süttimatute ja põlematute trükivärvidega saadakse pildile suurepärane värviküllasus, täidlane must värv ja ilus läige. Lisaks uue sugupõlve värvidega toodad lõhnatud graafikad, mis kestavad väga hästi mehaanilist hõõrdumist ning tugevaid temperatuuri kõikumisi, niiskust ja UV-kiirgust lamineerimata isegi kuni 3 aastat.

Aastal 2008 välja lastud, veebaasil HP Latex värvitehnoloogia seisneb lateksiosakestes, mille sisse värvipigmendid kapselduvad tootmise soojendusprotsessi käigus. Värvi alla trükitava ja värvi tugevalt kinnitava HP Latex Optimizeri abil saab printida värviküllaseid, täpseid ning läikivaid pilte ning ühtlaseid üleminekuvärve ka suurematel tootmiskiirustel väga laiale materjalivalikule. Tänu tootmistehnoloogiale graafikat ei ole vaja lamineerida, seega tootmisprotsess on kiire ning vähem keskkonda koormav. Lisaks kohe-kuivad, lõhnatud graafikad saab paigaldada kohe peale tootmist ka nõudlikematesse kohtadesse nagu näiteks haiglatesse, lasteaedadesse ja lastetubadesse.HP Latex laiformaat-tehnikale on antud kõrgeim UL GreenGuard Gold sertifikaat.

 


 

Palju rohkem kui laiformaatprinter

 

Kõik ühe tehnikaga!

HP Latex värvitehnoloogia tootmisvõimalused on eriti laiad. Laiformaatmasinatega saab toota kõrgekvaliteetset jälge nii katmata paberile, poorsetele kiudmaterjalidele, reklaamkiledele kui ka tapeedimaterjalile. Uue R-seeria hübriidprinteriga laieneb tootmisvõimalus veelgi, kuna valge lisavärviga varustatud printer toodab kõrgekvaliteetset graafikat otse kõvadele pindadele nagu puu, klaas ning alumiinium-, plast- ja vahtplast plaatidele.

Kiire, kokkuhoidlik tootmine!

Aitame valida laiast tootevalikust just sinu firmale sobivaima masina- ja tarkvarakoolsuse. Kohe kasutusvalmis ja energiasäästlikud printerid vajavad vaid vähest hoolt. Printer on täielikult sünkroniseeritav eraldi seisva viimistlusmasinaga tööd juhtiva programmi abil. Nii saad mõlemast masinast maksimaalse kasu.

Tootmiskvaliteet kohe korda!

Seri-Deco ja HP pakuvad paljusid säästlikkust lisavaid ja laiformaat toomisesse lisaväärtust toovaid tarkvarasid planeerimisest tootmiseni välja. Õigete abivahenditega toodad oma projekti kiirelt, materjali säästvalt ning õigete tonidega kohe materjalist sõltumata. Seri-Deco tehnika asjatundjad aitavad leida just sinu tootmisesse sobivaima lahenduse, koolitavad töötegijaid ning vajadusel on toeks igapäevases töös näiteks telefonitsi.

 

HP Latex printerid

 

Ole peatamatu - vali HP Latex

 

Oled uuendamas tootmismasinaid, soovid laiendada tootmise võimsust, oled laiendamas tootevalikut või alustamas laiformaat toodangut, luba meil aidata õigetes valikutes. Tule saama uusi ideid ning õppima tootmistehnika võimalusi Seri-Deco koolituskeskuses Tuusulas või telli HP Latex esitlusauto enda juurde.

Broneeri esitlusaeg Tel. +372 545 02 115

 

Lisainfot:

Aitame sul teha õiged valikud.

Otsid tootmismasinaid ja tarvikuid plakatite, kleebisreklaamide või viitade tootmiseks? Tegutsed ärikingituste, sisustustoodete, autode teipimise või akende kiletamise valdkonnas?

Võta ühendust