Ära looda UV-trükitehnikale - vali HP Latex laiformaat

TASAPINNALINE PRINTER UUENDAB KOGU SINU TOOTMISE

 

Ära looda enam UV-trükitehnikale, kui sul esineb väljakutseid tootmises. Vali HP Latex kogu laiformaat toodangu valmistamiseks. Latex R-seeria tasapinnaline printeriga täidad klientide kiired tähtajad kvaliteedist tingimata.

 

Silmapaistev graafika trükipinda peitmata

Prindi värvirikkad, läikivad ning kestvad pildid nii plaat- kui ka rullmaterjalile pinnastruktuuri peitmata, säilitades materjali enda pehmuse. R-seeria printeri veebaasil HP Latex värvid on lõhnatud, elastsed ja kohe-kuivad. Tänu peitvale valgele värvile saad ilusa trükijälje värvilistele pindadele ja klaasile või akrüülile. Värvid ei tuhmu ning valge värv ei muutu kollaseks ka pika-aegses kasutuses (väliskestvus lamineerimata isegi 3 aastat)

 

Trüki kiirelt ning ilma probleemideta, kvaliteedist tingimata

HP Latex R – printeriga toodad sisetöid 46m2/h ja välisplaate isegi 88m2/h. Trükised on kohe valmis paigaldamiseks ka nõudlikesse lõhnavabadesse kohtadesse. Tootmisele ongi antud kõrgeim UL Green-Guard Gold sertifikaat (kemikaalivaba siseõhk). HP Latex -trükised sobivad ka toiduainetööstuses pakendite valmistamiseks.

Latex R valge värv on probleemivaba! Se ei kuiva ega ummista trükipäid tänu sisemisele ringlusele ning eemaldatavale trükipeale.

 

 

Äritegevuse laiendamine

Teosta eri materjale sisaldavad kampaaniatrükised ühe, ököloogilise värvitehnikaga. Tänu madalamale tootmistemperatuurile saad Latex R – printeris kasutada endisest laiemat valikut katmata ja kaetud materjale.

Elastsete värvidega trükitud pind ei mõrane lõikamisel ega kaarduvatele pindadele paigaldades. Graafika kriimukestvust lisab HP Latex Overcoat -pinnakaitse. Juhul kui graafikat soovitakse lamineerida, saab seda teha kohe peale printimist. Kuna värv jaotub materjali pinnale ühtlaselt, väldid lamineerimisel tekkiva silvering -efekti.

 

Nutikas, lihtne tootmine

HP Latex printerites tööprotsessi tõhusus ja lihtsus on mõeldud läbi algusest lõpuni. Automaatsed ning lihtsad ülalpidamistoimingud ning 5L värvikassetid kindlustavad masina kiire kasutusvalmiduse ning tõhusa öö läbi kestva tootmise. Tasapinnaline printerid on täielikult kokkusobivad Summa F -seeria tasapinnaliste lõikuritega.

Valmistaja lubab HP Latex R -seeria printeritele 3-aastase garantii. Lisaks nende värvikassettide ja prindipeade taaskasutus toimub, nagu muude masinate puhul, HP Planet Partner -taaskasutusprogrammi kaudu.

 

Latex R-seria Soomes esmaesitlus

Demopäevad 2018 Seri-Decol 5.-7.9.2018 kell 9-16. Tere tulemas! 

 

Lisainfo

 

Laiformaattrüki maksimaalne kasu - Tere tulemast meile avatud ustele

Aitame sul teha õiged valikud.

Otsid tootmismasinaid ja tarvikuid plakatite, kleebisreklaamide või viitade tootmiseks? Tegutsed ärikingituste, sisustustoodete, autode teipimise või akende kiletamise valdkonnas?

Võta ühendust