Visuaalse reklaami tarvikute hulgimüügifirma

Seri-Deco on 1977 aastal asutatud visuaalse meedia tarvikute hulgimüügifirma.  Tegutseme klientide koostööpartnerina laiformaatprintimise, reklaamkleebiste , viitade ja sisustustoodete tootelahendustes. Pakume pea igas suuruses ettevõtjatele nende tegevusele vastavaid ja sobivaid masinaid ning tootmis-programme. Lisaks pakume laia valiku kvaliteetseid materjale, abimaterjale ja tarvikuid ning kliendi tegevust toetavaid lisateenuseid.


Meie ettevõtte 40 asjatundjat kindlustavad probleemideta logistika, professionaalse klienditeeninduse ja tehnilised hooldusteenused. Kiire hooldus- ja varuosateenindus ning tehniline tugi telefoni teel tagavad kliendile tootmiskindluse. SD-akadeemia kursused aitavad ettevõtetel tõhustada tööd, parandada tootmiskvaliteeti ja värvilahendusi ning masinate kasutamisvõimalusi.
 
 
Seri-Decon päätoimisto ja Suomen varasto - Jusslansuora 15   Seri-Decon koulutus- ja esittelytilat sekä tekniikan toimisto - Jusslansuora 10
  
 
SD- netipood on mitmekülgne infoallikas ja materjalide ostupaik ööpäevaringselt.
Seri-Deco peakontor ja Soome ladu asuvad Tuusulas. Tütarettevõte tegutseb Vilniuses, Leedus.
 

www.seri-deco.com        |        www.seri-deco.fi       |       www.seri-deco.lt       |      www.seri-deco.ee
 
 

Aitame sul teha õiged valikud.

Otsid tootmismasinaid ja tarvikuid plakatite, kleebisreklaamide või viitade tootmiseks? Tegutsed ärikingituste, sisustustoodete, autode teipimise või akende kiletamise valdkonnas?

Võta ühendust