Hooldus

Seri-Deco hooldus ©Seri-Deco Oy

Paigaldamine ja kasutusõpetus

Meie pakutavad tootmislahendused sisaldavad enamjaolt alati paigaldust ja kasutusõpetust. Õpetame kasutama masinaid õigesti ja turvaliselt ning samuti igapäevaseid lihtsamaid hooldusvõtteid.

Tehnilise meeskonna tugi ja kaugtugi

Meie tehnikameeskond pakub kliendile vajalikku tuge masina- ja programmivigade ning muude probleemolukordade puhul. Sõltuvalt probleemist, meie tehnik saabub kohapeale või annab kaugtuge interneti vahendusel   (TeamViewer programmi kaudu). 

Tänu kaugtoele saame teenindada kiiremini, odavamalt ja hästi. Teenuse hind vastavalt hinnakirjale või lepingutingimustele.

Kaugtoe protsessi käivitamine:

  1. Lepi tehnikuga kokku ühine vestlusaeg.  
  2. Vajuta linkki ’Tehnikameeskonna kaugtugi’.
  3. Avanenud brauseri aken näitab, et laadimine on alganud.
  4. Vii läbi vajalikud toimingud.
  5. Loe ja nõustu kaugtoe tingimustega.
  6. Telefoni teel teata tehnikule oma masina ID ja ühekordne salasõna ühenduse loomiseks.
  7. Kaugtugi algab. Ühtegi programmi ei paigaldata sinu arvutisse.
  8. Tehnik annab vajalikud nõuanded.
  9. Lõpuks kaugtugi suletakse ja ühendus on selleks korraks lõppenud.                                                      

Hooldus- ja varuosateenused

Meie esindatavad ja müüdavad masinad on tehniliselt parimad saadaolevad ja hooldusvajadus on minimaalne. Häireolukorras meie hooldusmeekond tagab kiire abi. Meie koolitatud tehnikud teevad oma töö oskuslikult ja professionaalselt.

Hoolduslepingud

Sõlmides meiega hoolduslepingu, võid olla kindel, et reageerime veaolukorras kiiresti ja tootmisesse ei tule pikki pause.

Tehnilises häireolukorras lepinguline klient teatab probleemist Seri-Deco klienditeeninduse kaudu. Samas teata probleemi olemusest ja masina seerianumber. Meie tehnik võtab sinuga ühendust esimesel võimalusel.

Aitame sul teha õiged valikud.

Otsid tootmismasinaid ja tarvikuid plakatite, kleebisreklaamide või viitade tootmiseks? Tegutsed ärikingituste, sisustustoodete, autode teipimise või akende kiletamise valdkonnas?

Võta ühendust