Seri-Deco on osa Spandex-konsernia

 

Seri-Deco kuulub nûûd globaalsesse Spandex rûhma

Seri-Deco, Soomes juhtiv visuaalse meedia tarvikute hulgimüügifirma, on nûûd osa globaalsest Spandex rûhmast. Spandex on ûks maailma juhtivatest visuaalse media lahenduste pakkujatest ja teenindab hetkel 18 riigis, 33 000 klienti ning on ûle 1000 isikule tööandja. Spandex on sign- ja display-ala eelkäija olnud juba ûle 40 aasta.

 

Seri-Deco jätkab Seri-Decona samamoodi kui varem

Spandex ja Seri-Deco teatasid 25. oktoobril, et Spandex ostab kôik Seri-Deco OY aktsiad. Selle ostutehingu abil Spandex saab nûûd laiendada oma tugipunkid ka Soome ning Baltimaadesse. Seri-Deco jätkab oma tegevust samamoodi kui varem, Tuusulas ja Leedus.

Seri-Deco juhatuses ei toimu muutusi. Seri-Deco tegevjuht Jussi Heinämäki jätkab firma juhtimist ka tulevikus ning ka Seri-Deco praegune juhtkond jätkab oma tööûlesannete täitmist samal viisil. Muutus ei mõjuta Seri-Deco personali, brändi ega kliendisuhteid. Sd-internetipood teenindab kliente samal moel aadressil www.seri-deco.ee

"Spandexiga liitumine tugevdab meie võimet tegutseda visuaalse media ala pioneerina ja pakkuda klientidele mitmekülgseid lahendusi ning veel paremat teenindust. Seri-Deco jätkab Seri-Decona endise mudeli kasutamist, kuid samas saame me ka kasu maailma suurimast organisatsioonist samas tööstuses. Klientidele tähendab see uusi huvitavaid tooteid ja teenuseid ning Seri-Deco personali toetab nûûd rahvusvaheline võrgustik, oskused ja ressursid, " mainib Heinämäki.

Spandexi tegevjuht Rod Larson (pildil vasakul) kommenteerib: "Tänu ûliheale tootevalikule ja ”kliendid esimesel kohal” filosoofiale on Seri-Deco oma edu üles ehitanud samadele väärtustele nagu on hetkel Spandexi globaalsed toimingud ning seega sobib Seri-Deco ideaalselt meie organisatsioonile."

 

Selle ostutehinguga tugevdab Spandex oma kohalolekut Põhjamaades ja Balti riikides

Seri-Deco omandamine toetab Spandexi ülemaailmselt tegutsevat strateegiat olla juhtiv edasimûûja ja klientide usaldusväärne partner Põhjamaades ning Baltimaades. Spandex on juba laiendanud oma tegevuse Rootsisse ja Norrasse, ostes Schneidler Grafiski ja Skangrafi aastal 2016.

Spandexi juht Rob Jackson (uudiskirja ülaosas vasakpoolses nurgas) võtab kokku omandamise eelised: "Tänu Seri-Deco ûhendamisele Spandexi perega, suudame nûûd teenindada ka põnevaid Põhja- ning Baltimaid, pakkudes neile meie ainulaadset tootevalikut, mida toetab professionaalne kohalik meeskond, keda omakorda toetavad Spandexi globaalsed teenused ja tugiressursid

Täiendav info:

Jussi Heinämäki, tegevjuht, Seri-Deco Oy, jussi.heinamaki@seri-deco.fi +358 10 841 8081
Rob Jackson, Spandexi asepresident, rob.jackson@spandex.com +44 776 7200 700

 

Spandex

Spandex on ûks maailma juhtivatest visuaalse meedia lahenduste pakkujatest ning on alates 1976. aastast olnud graafikatööstuses pioneeriks. Ettevõte on spetsialiseerunud visuaalse meedia tootmises kasutatavate seadmete ja materjalide reklaamile, müügile, klienditoele ning digitaalsete lahenduste pakkumisele. Spandex kui graafiliste lahenduste juhtiv firma, teenindab suurt hulka kliente, kes usaldavad Spandexi lahendusi ja toodete laia valikut, ekspertide tuge ja teenuseid ning spetsiaalseid lahendusi. Spandexi peakonttor asub Šveitsis ning Spandex tegutseb 18 erinevas riigis.

 www.spandex.com.

Seri-Deco

Seri-Deco on 1977 aastal asutatud visuaalse meedia tarvikute hulgimüügifirma. Firma pakub lahedusi laiformaatprintimise, reklaamkleebiste, viitade ja sisustustoodete tootelahendustes Soomes ja Baltimaades. Tootevalikust leiduvad näiteks erinevad materjalid, suureformaadilised printerid, trükivärvid, lõikurid, laminaatorid, tootmislaserid, programmid, paigaldus- ja display-tooted. Seri-Deco pakub ka tehnilist tuge ja hooldusteenuseid ning koolitusi. Seri-Deco peakontor ja Soome ladu asuvad Tuusulas. Tütarettevõte tegutseb Vilniuses, Leedus.

www.seri-deco.ee 

Seri-deco Spandex logo Spandex-logo